Instrukcja obsługi SRS
Specjalne

Wspomnienie o Panu Stanisławie Włodarczyku

Wspomnienie o Panu Stanisławie Włodarczyku...

::: 13.11.2021 :::

Wyróżnienia za pracę i osiągnięcia w sporcie szkolnym

W dniu 09.10.2021r. w Tomaszkowicach odbyło się XVII Walne Zebranie Sprawozdawczo - Wyborcze Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego. Miało ono na celu podsumowanie 5-letniej (dłuższej niż zwykle, spowodowanej pandemią koronawirusa) kadencji władz Małopolskiego SZS. Na posiedzenie przybyło 45 Delegatów z poszczególnych powiatów województwa małopolskiego. Byli też Delegaci z naszego powiatu - przedstawiciele Zarządu Powiatowego SZS w Limanowej, w osobach: Pan Feliks Piwowar, Pani Maria Kądziołka, Pan Zbigniew Stachura i Pan Wojciech Biel – wybrani na Walnym Zebraniu Powiatowym we wrześniu br.

Czytaj więcej...

::: 13.11.2019 :::

Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok 2018/19

6 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolska Szkoła Gościnności w Myślenicach odbyło się uroczyste podsumowanie „Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Dzieci i Młodzieży” Szkolnego Związku Sportowego za rok szkolny 2018/2019. Podczas uroczystości zostały wręczone odznaczenia i puchary dla wyróżnionych szkół i powiatów oraz podziękowania dla nauczycieli i działaczy Małopolskiego Szkolnego Związku Sportowego. Miło nam poinformować, ze Powiat Limanowski znalazł się na wysokim 3 miejscu wśród 22 powiatów w Małopolsce. Okolicznościowy puchar odebrali Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Limanowej pan Paweł Pięta wraz z Wicedyrektorem ds. MOS panem Feliksem Piwowarem. Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich uczniów, nauczycieli wychowania fizycznego oraz pracowników Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Powiatu Limanowskiego w Limanowej oraz do władz Powiatu Limanowskiego – to nasz wspólny sukces.

::: 05.02.2018 :::

WRĘCZENIE ODZNACZEŃ – „Za zasługi dla sportu” dla Nauczycieli z Limanowej

Podczas otwarcia nowej hali sportowej w Zespole Szkół Tech­nicz­nych i Ogólnokształcących w Li­ma­no­wej 29.01.2018 r., odbyła się również uroczystość wręczenia Odznak „Za zasługi dla sportu” przy­zna­nych przez Ministra Sportu i Turystyki Pana Witolda Bańkę dla dwóch nauczycieli limanowskich szkół średnich: Ryszarda Ewerta i Leszka Mordarskiego.  ... więcej

::: 26.10.2017 :::

Podsumowanie Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok 2016/17

Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie, jak co roku zorganizował Podsumowanie Ma­ło­pol­skie­go Systemu Współ­za­wod­ni­ctwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok 2016/17. Uro­czy­stość odbyła się Brzesku (Regionalne Centrum Kul­tu­ral­no-Biblioteczne)
W uroczystości wzięli udział m. innymi Wice­wo­je­woda Małopolski Józef Gawron, Starosta Brzeski Andrzej Potępa, Wicestarosta Nowotarski Wła­dy­sław Tylka, przedstawiciel KO w Krakowie wiz. Andrzej Szlanta, Prezes Honorowy MSZS Wło­dzi­mierz Nowak, dyrektorzy Wydziałów Sportu i Edukacji z kilku powiatów małopolski oraz gość specjalny Wojciech Jacek Wojdak – medalista Mistrzostw Świata w pływaniu oraz uczestnik Igrzysk Olimpijskich.  ... więcej

::: 02.11.2011 :::

Podsumowanie Małopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży
26.10.2011 Mszana Dolna

::: 02.06.2010 :::

Podsumowanie Małopolskiej Ligi Narciarskiej

::: 09.11.2009 :::

Informacja o podsumowaniu Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej organizowanego przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy w Krakowie.

::: 20.04.2009 :::

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Etap Powiatowy - wyniki

::: 08.02.2009 :::

Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego w Narciarstwie Alpejskim - wyniki, zdjęcia

::: 30.10.2008 :::

Podsumowanie Małopolskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży
29.10.2008 Kraków

::: 16.04.2008 :::

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego - Etap Powiatowy - wyniki, zdjęcia

::: 15.11.2006 :::

Małopolskie Podsumowanie współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego

::: 31.10.2006 :::

Spotkanie ze znanymi sportowcami

W poniedziałek 30 października w Limanowskim Domu Kultury z inicjatywy Starosty Limanowskiego Romana Duchnika, Wicestarosty Zbigniewa Dutki, Przewodniczącego Rady Powiatu Limanowskiego Bolesława Żaby oraz Dyrektora Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Artura Krzaka, odbyło się spotkanie na które zaproszono znanych sportowców z Powiatu Limanowskiego - w gronie których było aż 8 olimpijczyków pochodzących z powiatu limanowskiego. Sportowcy ci swoimi osiągnięciami rozsławiają lub rozsławiali w przeszłości nasz region.

Na liście 30 zaproszonych sportowców znaleźli się Ci najwybitniejsi, a wśród nich między innymi Justyna Kowalczyk, która 24 lutego 2006 roku zdobyła brązowy medal podczas debiutu na Igrzyskach Olimpijskich w Turynie w biegu na 30 km techniką dowolną. Nie zabrakło również tak doświadczonych sportowców jak Małgorzata Ruchała, czołowa biegaczka lat dziewięćdziesiątych, 22-krotna mistrzyni kraju, trzykrotna uczestniczka Zimowych Igrzysk Olimpijskich (Albertville-1992, Lillehammer-1994, Nagano-1998), Helena Mikołajczyk-Kuczaik - olimpijka, uczestniczka Olimpiady w Lillehammer w 1994r. i brązowa medalistka Mistrzostw Świata w biatlonie z Borowca - 1993r. Ponadto na spotkanie przybyli: Teresa Rusnarczyk-Piwowar wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w biegach narciarskich, uczestniczka Mistrzostw Świata i Pucharów Świata, Zygmunt Łyżnicki lekkoatleta-biegacz długodystansowy, zwyciężca maratonów w Chicago w swojej kat. wiekowej, Jan Wydra czołowy zawodnik Polski w biegach górskich, Michał Wacławik - limanowski lekkoatleta zdobywca III miejsca w Pucharze Europy w rzucie oszczepem, Włodzimierz Łyżnicki, Stanisław Duchnik, Wincenty Bukowiec - znani i utytuowani lekkoatleci ziemi limanowskiej z lat 70-80. Marek Czeczótka, Wiesław Wójtowicz, Andrzej Ćwik - piłkarze KS Limanovia grający w III lidze. Katarzyna Waśko - nadzieja polskiego taekwondo, Edward Goliński, Zbigniew Golinski - utytuowani zawodnicy i opiekunowie w Kyokushin karate, Damian Ziemianin - wschodząca gwiazda kolarstwa szosowego, Leszek Smaga - czołowy zawodnik polski w kolarstwie górskim MTB.

Na pamiątkę zorganizowanego po raz pierwszy spotkania, Starosta Roman Duchnik wręczył sportowcom dyplomy uznania. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze wspomnień i opowieści. "Każda z zaproszonych osób przyczyniła się do propagowania sportu w naszym Powiecie i rozsławiała swoimi osiągnięciami Limanowszczyznę nie tylko w kraju ale również za granicą, dlatego ich postawa zasługuje na szacunek i uznanie" - powiedział Starosta Limanowski Roman Duchnik.

Spotkanie zorganizował i przygotował Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego pod kierownictwem Feliksa Piwowara p.o. dyrektora MOS PL w Limanowej. Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z powyższego spotkania.

::: 16.10.2006 :::

Wyniki z Ogólnopolskich Mistrzostw UKS PZN w biegach Przełajowych - 14.10.2006

::: 27.09.2005 :::

Podsumowanie sezonu 2004/2005 - Kraków 27.09.2005

::: 14.04.2005 :::

Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego wykonanie: PPK