Instrukcja obsługi SRS

::: 29.01.2015 :::

Sukcesy członków sekcji narciarskiej MOS Limanowa

Zawodnicy trenujący w sekcji narciarskiej MOS Limanowa, których instruktorem jest Pan Jarosław Szewczyk osiągają dobre wyniki, które weryfikują m.in. starty młodzieży w tegorocznym cyklu Grand Prix o Puchar Beskid-Ski- Card. Pierwsze zawody odbyły się na stokach Łysej Góry a drugie na stokach Magura-Ski.

Podczas zawodów na stokach Limanowa-Ski Łukasz Kulpa zajął 2 miejsce w swojej kategorii, 3 miejsce zajął Piotr Śmierciak, a 4 miejsce zajął Damian Jańczy. W swojej kategorii wiekowej wyróżnił się Patryk Kulpa, który osiągnął 2 miejsce. Wśród dziewcząt Martyna Szarek w swojej kategorii zajęła 3 miejsce.

Podczas kolejnego etapu na wyciągu Magura-Ski zawodnicy MOS Limanowa osiągnęli również bardzo wysokie wyniki. Łukasz Kulpa zdobył 1 miejsce, Piotr Śmierciak zakończył zawody na 2 miejscu a 3 miejsce zdobył Maciej Sajdak. W swojej kategorii 2 miejsce osiągnął Patryk Kulpa, a 3 miejsce Martyna Szarek.

To dopiero początek zmagań w tegorocznym Pucharze Beskid-Ski. Czekamy na kolejne edycje Pucharu i trzymamy kciuki za naszych podopiecznych.