teacher, presentation, education-6105336.jpg

Konferencja szkoleniowa dla n-li WF

Zapraszam wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego szkół podstawowych i ponadpodstawowych z miasta Nowego Sącza, powiatu nowosądeckiego , gorlickiego i limanowskiego oraz powiatów tatrzańskiego, nowotarskiego i suskiego na konferencję metodyczno- szkoleniową z piłki ręcznej, która odbędzie się 10 kwietnia 2024 roku w IV Liceum Sportowym w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 77. Godz. Konferencji : 12.00 – 15.00 – 4 godz dydaktyczne
Forma konferencji : bezpłatna , Ilość miejsc ograniczona

Temat konferencji : Graj i baw się piłką ręczną. Gry i zabawy z elementami techniki piłki ręcznej

Program konferencji:

Zajęcia teoretyczne:
prezentacja filmów metodyczno-szkoleniowych na podstawie których omówione zostaną: metody, zasady, formy nauczania techniki piłki ręcznej, technika gry bramkarza oraz zawodnika atakującego.
Zajęcia praktyczne:
gry i zabawy przygotowujące do gry w obronie,
zasób ćwiczeń metodycznych do nauczania gry w obronie,
zasób ćwiczeń do nauczania gry na poszczególnych pozycjach w ataku pozycyjnym.

Nauczyciele wychowania fizycznego, którzy wezmą czynny udział w zajęciach praktycznych otrzymają od Pani Lidii Walczyk podręcznik do nauczania gier i zabaw z elementami techniki. Wszyscy uczestnicy konferencji będą mieli możliwość pozyskania materiałów z konferencji ( warunkiem jest posiadanie pendriva).

Pomiędzy częścią teoretyczną i praktyczną będzie 15 minutowa przerwa kawowa oraz toaletowa dla uczestników części praktycznej w celu przebrania się ( każdy nauczyciel chcący wziąć czynny udział w zajęciach zobowiązany jest do posiadania sprzętu sportowego i zamiennego obuwia).

W celu zapisania się na konferencję należy to zrobić poprzez link rejestracyjny MCDN podany poniżej

Przesyłam bezpośredni link do rejestracji na konferencję :

W rubryce płatności należy dwukrotnie wpisać forma bezpłatna ( faktura vat odbiorca i nadawca)

Prowadzący: Lidia Walczyk – wieloletnia zawodniczka ligowa i 47 krotna reprezentantka Polski w piłce ręcznej, absolwentka krakowskiej AWF, gdzie przez wiele lat była starszym wykładowcą, pracownikiem dydaktycznym w Zakładzie Piłki Ręcznej, autorka wielu filmów metodyczno-szkoleniowych z zakresu techniki i taktyki gry w piłkę ręczną oraz podręczników metodycznych, posiada wysokie kwalifikacje trenerskie (klasa mistrzowska), była trenerem reprezentacji Polski juniorek; Jolanta Pięta – nauczyciel wychowania fizycznego w IV Liceum Ogólnokształcącym Sportowym w Nowym Sączu, była zawodniczka piłki ręcznej w zespole Beskid Nowy Sącz, trenerka piłki ręcznej; Krzysztof Pierzchała – nauczyciel doradca metodyczny wychowania fizycznego, MCDN Ośrodek w Nowym Sączu

Zapraszam bardzo serdecznie i do zobaczenia

Krzysztof Pierzchała – nauczyciel doradca metodyczny wychowania fizycznego, MCDN Ośrodek w Nowym Sączu

Skip to content