Instrukcja obsługi SRS
::: 01.07.2014 :::

Podsumowanie sezonu juniorów starszych sekcji MOS PL

W dniu 28 czerwca 2014 roku w świetlicy Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Limanowej odbyło się spotkanie podsumowujące rozgrywki limanowskiej I Ligii juniorów starszych w sezonie 2013/2014.

W spotkaniu poza zawodnikami sekcji piłki nożnej juniorów starszych Limanovii Elektrical MOS PL, którzy okazali się bezkonkurencyjni w w/w rozgrywkach , udział wzięli przedstawiciele władz samorządowych z Panem Starostą Limanowskim Janem Puchałą oraz Burmistrzem Miasta Limanowa Panem Władysławem Biedą na czele. Swoją obecność zaznaczyli również przedstawiciele środowisk piłkarskich , które reprezentowali Prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Nowym Sączu Pan Antoni Ogórek oraz Prezes Limanowskiego Podokręgu Piłki Nożnej Pan Stanisław Strug. W uroczystości nie mogło zabraknąć również przedstawicieli Klubu Sportowego Limanovia z prezesem Panem Ryszardem Kulmą oraz wiceprezesem Panem Zbigniewem Szubrytem. Swoją obecnością rangę spotkania podniosły również osoby, które wspierały finansowo naszą drużynę, a więc właściciele Firmy Elektrical Panowie Piotr i Dariusz Mrożek.

W trakcie spotkania, które prowadził Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Limanowej Pan Paweł Pięta padało wiele słów uznania zarówno dla zawodników, jak również dla trenera drużyny Pana Mirosława Smolenia. Po wręczeniu pamiątkowych medali, dyplomów i innych upominków przyszedł czas na rozmowy związane z przyszłością sekcji. Wszyscy zgromadzeni zgodnie zaznaczali fakt, iż przed drużyną stoi wielkie wyzwanie jakim jest nie tylko udział w rozgrywkach Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych, w której grają najlepsze zespoły juniorskie z naszego województwa, ale godne reprezentowanie naszego Powiatu i Miasta, czym niewątpliwie byłoby wywalczenie miejsca dającego utrzymanie w następnych sezonach w tej lidze.

Wyniki uzyskane przez drużynę w meczach barażowych

  • Limanovia Elektrical MOS PL – Kolejarz Stróże 5 - 0
  • Limanovia Elektrical MOS PL – Orkan Raba Wyżna 4 - 2
  • Kolejarz Stróże – Limanovia Elektrical MOS PL 0 – 4
  • Orkan Raba Wyżna – Limanovia Elektrical MOS PL 0 - 0

Informujemy, iż rozgrywki Małopolskiej Ligi Juniorów Starszych rozpoczną się z końcem sierpnia br, a swoje mecze drużyna rozgrywać będzie na stadionie MKS Limanovia. Wszystkich chętnych zawodników chcących spróbować swoich sił w w/w lidze zapraszamy na nasze zajęcia. Więcej informacji na stronie www.limanoviajuniorzy.futbolowo.pl

Zdjęcia ...


Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Powiatu Limanowskiego wykonanie: PPK